Kuruluş Osman 103 Bölüm Yayın Videosu. Yeni Çıkış Tarihini Öğrenin

Kuruluş Osman 103. bölüm ne zaman gelecek Türk dizisi Full Osman bugün yayınlanmadığı için dizi izleyicileri şimdi bu soruyu soruyor Kuruluş Osman 103. bölüm resmi sayfasından ne zaman yayınlanacak? burada tartışılan bugün 103’ün yayınlanması gerekiyordu ama özel bir program nedeniyle bugün yayınlanmıyor chashma’nın bugünkü 103. bölüm kurulus osman 103 özel bölümü başkan ile şovu canlı izleyelim

Kuruluş Osman 103 Special Live

Kuruluş Osman 103 Bölümü Bu Gece Telecast Değildir. Yeni Çıkış Tarihini Öğrenin Vakıf Osman 4. Sezon ne olacak?

Obasını Yenişehir’e taşıyan Osman Bey, şehirde kuracağı devletin temellerini atacaktı. Bu amaçla atılan adımlar arasında bir ‘Divan’ kurulması da yer alacak. Şimdi sayı sırasında toplanan ‘oyuncaklar’ var. Osman Bey, Bey ile bir ‘Divan’ kurar ve burada istişare ederdi. Ancak bu ‘divan’, Osman Bey’i içeriden zayıflatmak isteyen dost düşmanların kendilerini gösterecekleri bir yer olacaktır.

“Benim işimin mahkemesi, cenk meydanında görülür!”

Osman Bey, bir devlet kurma hedefiyle büyürken daha da büyük düşmanlarla mücadele etmek zorundadır. İçinde dost gibi görünen düşmanlarla savaşan Osman Bey, Bizans’la dışarıda savaşacaktır. Osman Bey, Bursa ve İznik’in önünü açacak olan Marmara kalesini fethetmek için hedefini koyuyor!

Kuruluş Osman 4. Sezon Destek Ekibi

????Yapım: Bozdağ Fi̇lm

????Proje Tasarım: Mehmet Bozdağ

????Yapımcı: Mehmet Bozdağ

????Yönetmen: Ahmet Yılmaz

????Senaryo: Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ

Kurulus Osman Season 4 Actors List Team

Oyuncular: Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Seda Yıldız (Edebalı), Hakan Yılmaz (Kantekuzenos), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Nihat Altınkaya (Olof), İpek Karapınar (Frigg), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Berk Erçer (Konur), Almıla Uluer Atabeyoğlu (Bengi Hatun), Kaan Yalçın (Öktem), Burç Kümbetlioğlu (Dursun Fakıh), Abidin Yerebakan (Akça Derviş), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Taha Baran Özbek (Aktemur), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Miray Akay (Alçiçek), Caner Nalbantoğlu (Dan), Aybars Kartal Özson (Orhan), Yaman Balcı (Alaeddin), Cemre Demircan (Fatma), Noyan Üzer (Frodi)