Kuruluş Osman 109.Bölüm (Sezon 4) Full Video-TV İzle Çevrimiçi Altyazı İndir

Kuruluş Osman yeni bölümde. Bakın Osman Koyu nasıl kapatılıyor. Videonun tamamını çevrimiçi izleyin. Kuruluş Osman 109. bölümü 21 Aralık 2022 Çarşamba günü saat 20.00’de bu Türk dizisinde yayınlanacak.

“Kurt yükselene kadar tilki hükmedecek!”

Kuruluş Osman 109.Bölüm Full Video-TV izle. Kuruluş Osman 109. bölümde neler olacağı buradan belli oluyor.

Kuruluş Osman 109.Bölüm canlı izle.

Kuruluş Osman’ı nasıl görebilirim?

Kuruluş Osman son zamanların en çok izlenen dizilerinden biridir. Bu dizi sadece Türkiye’de görülmüyor. Bu dizi şimdiden birçok Müslüman ülkede popülerlik kazandı. Pakistan eski Başbakanı Imran Khan, Pakistan halkını bu diziyi izlemeye davet etti. Hangi ülkede yaşarsanız yaşayın, o ülkenin bazı televizyon kanallarında Kuruluş Osman’ın her bölümünü bulacaksınız. Kuruluş Osman’ın tüm bölümlerini buradan izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 109.Bölüm izle.

Kurulus Osman 109.Bölüm Online Altyazı İndir

Kuruluşundan beri Osman artık dünya Jude izliyor. Böylece Hintçe Urduca, Arapça, İngilizce, Bengalce konuşan tüm kişiler için ayrı ayrı altyazılı videolar izleyebilirsiniz. Ayrı canlı videonuzu izleyelim.

Videoyu aşağıdaki linkten altyazılı olarak da izleyebilirsiniz.

Kurulus Osman Episode 109 Urdu Subtitle Online Video
Kurulus Osman 109.Bölüm English Subtitle Online Video
Kurulus Osman Episode 109 Hindi Subtitle Online Video
Kurulus Osman Episode 109 Bangla Subtitle Online Video

Kuruluş Osman 109.Bölüm Altyazılı Online Video

Kuruluş Osman 109.Bölüm Online Video İndir

Kuruluş Osman 109.bölüm fragmanını izleyin lütfen. Buradan indirip inceleyebilirsiniz. Kuruluş Osman 109. yeni bölüm indirip izleyelim. Her bölümü buradan indirebilir ve izleyebilirsiniz.

Kurulus Osman 109.Bölüm İzle

İyi seyirler Kuruluş Osman yeni bölüm 109. bölümde daha ilginç ilginç anlar sizi bekliyor. Kuruluş Osman videosunun tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 109.Bölüm Canlı İzle

Kurulus Osman 109.Bölüm 4. Sezon Özeti İzle

Kurlus Osman’dan Taylor’dan Bir Fikrimiz Var videosunun tamamını izleyin. Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 109. bölümde neler yaşanacağını öğrenebileceğiz. Taylor’ın Osman’ın 109. bölümünde gördüğümüz gibi, İsmia Sultanlığı bir oyun oynayarak Osman Bey’i Konya’ya gönderdi. Bilgi, Sultana’nın Ismia’daki baş güvenlik görevlisi Kanur aracılığıyla verildi.

Kuruluş Osman 109.Bölüm izle

Konur’un Osman Bey için çalıştığını herkes bilmese de. Osman Bey, Borhan ile birlikte Sultan Mesud’u kurtarmak için birlikleriyle Konya’ya gitti, ancak Mangalia Bahini’nin zaten orada olduğunu gördü. Osman’ı yakalamak için bazı Moğol birlikleri Bahindar Bey’e katıldı. Moğol birlikleri aracılığıyla Konya’nın fethi.

Ancak Osman’ı kızdıran bu baskında Osman’ın yakalanması. Sultan Mesud’un nerede olduğunu mu öğrenmek istiyor? Sultan Mesud, İsmi Sultanı’dır ve Sultan Alauddin’in babasıdır. Osman Bey onu kurtarmak için bu göreve çıkar. Sultan Mesud’un Mangaliy Bahini tarafından esir tutulduğu biliniyor.

Osman Bey Konya’da tutuklandı ve onunla birlikte diğerleri de tutuklandı. Bu sırada Initiare Bala ve Malhun Hatun, Osman’ı kurtarmak için bir araya gelir. Bu konuda Sultana ile birçok tartışma yaşansa da Osman Bey son anda Kunia’dan çıkabilmiştir.

Kuruluş Osman 109.Bölüm İndir