Kuruluş Osman 115 Bölüm Fragmanı – Fragman İzle – ATV

Osman Bey, Neiman’a karşı savaşmaya kararlı olduğu için herkesi birleştirmeyi başarır. Turgut Bey’in baş veziri artık Oluf’tur. Bunlar zaten işgal edilmiş durumda. Turgut, İnigül’ü ele geçirmeye hazırdır. Turgut cephede Kuses’ten yardım isteyebilir. Artık saha hazır.

Yeni bölüm fragmanını izleyelim. Neiman’ı nasıl yeneceğinizi görmenin yeni yolu. Ismian Sultan’ın Kut Koshul’u yenilecek. İsmin Sultan Orhan’ı zehirledi. Bu kanıtlanırsa Osman Bey, oğlunu öldürmeye çalıştığı için İsimli Sultan’ın kellesini alacaktır.

“Büyük uluslar yiğitlikle var olurlar asla ölmezler!”

Kurulus Osman 115. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman’ın Taylor 115.bölümünde Osman’ın Moğollarla savaş için son hazırlıklarını yaptığı ancak henüz tam desteği alamadığı görülüyor. Bu sırada Osman’ın oğlu Orhan zehirlenirken 115. bölüm izle bakalım neler olacak. 115. bölümün keyfini çıkaralım.

Kurulus Osman 115. Bölüm Full Video

Kurulus Osman 115 izlenme zaman çizelgesi

Kuruluş Osman’ın programına aşağıdan göz atabilir, buradan Kuruluş Osman’ın her bölümünü 1 saat sonra online olarak izleyebilirsiniz. Türkiye saatiyle 20.00’de başladıysa ama 1 saat sonra yani 9.00’da online izleyebilirsiniz. Kuruluş Osman’ın her çarşamba bölümü. Programa uymuyorsak çevrimiçi izlemek için bu saatte programa bir saat daha ekleyelim.

Türkiye Saati: Çarşamba 20:00

Pakistan Saati: Çarşamba 22:00

Hindistan Saati: Çarşamba 22:30

Bangladeş Saati: Çarşamba 23:00

Kurulus Usman 115 Subtitle Video Watch

The 115th episode of Kurulus Osman just got more interesting. Preparations for war are moving towards the final battle with the Mongols. Meanwhile, Oluf has taken over Turgut’s bus building. Now there is a possibility of one attacking the other.

We watch 115th episode in Urdu, Hindi, Bengali and English subtitles video. Watch this very popular Pakistani TV series. If you want to watch Osman episode then visit below site and download other 115 episodes. Let us enjoy episode 115, for that visit here.

Kurulus Usman 115 subtitle urdu