Kuruluş Osman 136 Bölüm HD Video İzle ATV

Kuruluş Osman 136. yeni bölümünü bu akşam izleyin. Gece saat 8’de oturmanız gerekir. Sevgili Kuruluş Osman hayranları, yeni bölümde bu akşam neler oluyor öğrenin. “Üstelik hem Moğollarla hem de Haçlılarla savaşıyoruz!” “This is the battle of the cross and the crescent! ” The Kurulus Osman 136 Episode New episode on Wednesday at 20:00 on ATV!
Genel olarak Holofira büyük gününde Orhan’ın eline geçecek. Yeni hesaplara göre Mehmet Bey Holofira ile evlenmek istemektedir. Ancak Orhan Bey’in Holofira’yı kaçırması nedeniyle başarılı olamayacaktır. Bakalım bu gece ne olacak.

Moğollara karşı kampanya ne olacak?

Osman Bey ve Alpleri Moğollardan kaçtı. Osman Bey bir daha Yenişehir’e dönmedi. Moğollara baskın yapma planına devam etti. Osman Bey’in Moğolları yenme planı nedir? Söğüt’e yapılacak büyük baskın haberi Uç Pazar’a yıldırım gibi düştü. Söğüt harekatı nasıl durdurulacak? Bu akşamki videodan öğrenin.

Kuruluş Osman 136.Bölüm keyfini çıkarın buraya tıklayın

Yakup Bey’in sefer haberini alır almaz Yenişehir’e doğru yola çıktı. Malhun Hatun, Yakup Bey’in Osman Bey’in yokluğundan faydalanacağını biliyor. Malhun Hatun Yakup Bey’e karşı ne yapmayı planlıyor?

Kurulus Osman 136 Watch Now

Sadet Hatun’un bu sözlere cevabı Hallfira nasıl olacak?

Çarşıda Holofira’yı izleyen Orhan Bey bu durumdan memnun değildir. Malhun Hatun ona Bizans’a güvenilemeyeceğini söyler. Bu durum Holofira ile Orhan’ın arasını açacak mı? Sadet Hatun, Holfira’ya “Keşke gelinim olsaydın” diyor. Sadet’in sözlerine tepki nasıl olacak?

Orhan Bey ile Holofira’nın aşk hikayesi videosunu izleyin

Sadet Hatun, Gonça Hatun’un tedavisine devam ediyor. Alauddin’i Yakup Bey’e bağlayacak düğüm ise Gonka Hatun olacaktır. Gonça Hatun annesinin dediğini yapacak mı? Orhan Bey Yakup Bey, Yenişehir’e hakim olmaya çalışmaktan hoşlanmadı. Yakup Körfezi ile Orhan Körfezi arasındaki gerilim nereye varacak?

Orhan ve Mehmet’i hangi büyük tehlike bekliyor?

Yakub Bay kazanacak. Kayı ve Germiyan birlikte hareket edecek. Ordu buna hazır. Ancak oğlu Mehmet Bey’i ordunun başına getirdi. Orhan Bey bu durumu nasıl karşılayacak? Osman Bey’in sığındığı mağaraya insanlar geliyordu. Osman Körfezi mağarasını nasıl bir tehlike bekliyor?

136. bölüm videosunda Orhan ve Mehmet arasında neler yaşanacak izle

Galip gelen Mehmet Bey ile Orhan arasında gerginlik devam etti. Mehmet Bey, Sankaçsızlar’a Orhan’ı öldürme emrini verdi. Fakat beklenmedik bir şey olur. Osman Bey, ülkesini yönetmeye çalışanlara karşı geri adım atmayacak. “Ya özgürlük ya da kara ülke!” Says kararlılığını ifade ediyor. Osman Bai’nin adımları ne olacak?