Kurulus Osman 138 bölüm atv izle canli Subtitle Video

Kuruluş Osman 138.bölüm bu akşam ekrana gelecek. Yeni bölümün nasıl olacağına dair hiçbir fikrimiz yok özellikle Yaqubbe ile Osman arasında neler yaşanacağı ve aralarında çatışmanın başladığı haberlerinin ardından Osman Baye’nin Yaqub Bey’i reddettiğini zaten biliyoruz. Sultan. Ve Osman, Qayi kabilesinin Sultanı olduğunu iddia etti.

Kurulus Osman 138 Balosu Videoyu İzle

Sayın Yaqoob’un, eşi Shahadat’la, daha önce de gördüğümüz üzere, düşmanlarla, özellikle de Mars’la Osman’a karşı yaptığı anlaşmanın, habersiz ve tavsiyesiz hiçbir şey yapmadığını, bir konuyu konuşacağı kesindir.

Kuruluş Osman 138 Bölüm İzle Live

Kuruluş Osman’ın 138. bölümü bugün 29 Kasım 2023 saat 20.00’de Türk ATV’de yayınlanıyor. Artık her bölüm çok ilgi çekici olmaya başladı. Her Çarşamba gecesi izleyebilirsiniz.Bu gecenin 138.bölümünü online olarak izleyebilirsiniz. Ama burada bugün olanlara dair bir ön fikir sunacağım. Bölümü izlemenize ve keyif almanıza yardımcı olacağını düşünüyorum.

Watch Kurulus Osoman 138 Video

Kuruluş Osman yeni bir aşk alametine doğru ilerliyor

Bu arada Yakub’un kızı Gunja Hatun ve Osman’ın oğlu Alauddin ile yaşanan bir yanlış anlaşılma sonucu Gunja Hatun, Alauddin Ben’i vurmaya gitti ancak Alauddin bunu engelledi. 2 kişinin aşkı bitecek mi?

kurulus Osoman 138 watch Video

Öte yandan Orhan ile Holofira arasındaki çekişme yeniden başladı. Çünkü Malhun Hatun, oğlunun eşinin farklı bir dinden olmasını istemez. Hal böyle olunca Holofiler dini Müslüman olarak kabul ederlerse ancak Orhan’la evlenebilirler. Ama aşkları şu anda vazgeçmeye hazır değil ve yoluna devam ediyor, 138. bölüm ne olacak?

Osman Bey’den nasıl bereket alınır?

Yakub Bey, Osman Benke’yi tehlikeye atmak için yeni planını çizmiş ve böylece Mars’la da yeni bir plan çizmiştir.Osman Benke Mars’tan kurtarılabilecek mi? Yakup Bey burada kundaklama ve gasp olayını tartışacak Osman, yeni planında Mars’ı kaybedeceği yeni planıyla ilerliyor.

Kuruluş Osman 138. videoyu izle

138 Bölümün ana duyurusu geliyor ve Moğollar içeri giriyor ve düşmanlar toplanıyor, ardından eşsiz Bizans öğretmeni Moğollar yeni öncü ile birlikte toplanıyorlar, yoldaşlarım, Yakub Bey arasında bir toplantı olması gerektiğini anlıyorlar. Dahası, Osman ve diğer grupların Moğol öfkesini kontrol altına alacak şekilde uyarlanması gerekiyor. Aslında Moğollar tarafından pek sevilmiyordu. Beklenildiği kadar zor ama biliyorsunuz genelde bu dönemde Konya’da mevcuttu.

Mars’la yeni plan nasıl olacak?

Her halükarda hayranlar, Bay Osman’ın neden Moğol şefini öldürdüğünü ve beklenmedik bir şekilde erken ayrıldığını sordu. Yaratıcı onu bize geri aldı ve vaaz konusunda bu Moğol öncüsüyle benzerlik gördük. Belki de kardeşiyle kavga eden genç bir kadındı. Üstelik Moğolların diziye girdiğini ve şu anda ülkesini yok ettikten sonra Yakub Bey’in saltanatını geliştirmekte olduklarını bize garanti eden karanlık şaman. Selçuklular, Türk boyunun tüm altınlarını yeni hükümdardan talep etti.