Kuruluş Osman 90. Bölüm Fragmanı İzle | Osman’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 90. Bölüm Fragmanı İzle | Osman’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

ATV’nin rekorlar kıran dizisi Kuruluş Osman, 89. bölümüyle Çarşamba akşamı ekrana geldi. İzleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyor, Vakıf Osman 90. bölüm fragmanını yayınladı mı? Cevap buldum 13 Nisan 2022 Çarşamba akşamı saat 20.10’de son haliyle yayınlanacak olan yeni fragmanın 90. bölümü bugün yayınlandı.

“Mazlumların tek bir ahı kalmayana dek, zalimlerin ensesinde soluyacağız! Ne seferimiz bitecek! Ne cengimiz bitecek!”
Kuruluş Osman 90. Bölüm Fragmanı Yeni bölüm Çarşamba 20.10’da atv’de!

Today is that day Kurulus Osman New episode tonight at 8:10 minutes on atv!

نئی ریاست کی جیت سے بڑی خبر آ رہی ہے، آج 90 اقساط دیکھیں

Sonunda İnegöl 1299’da Kazandı

Arkadaşlar bu gördüğünüz İnegöl Kalesi. Ondan sonra Bursa var. Konstantin’in yanında ve ondan sonra Cihan. Siz bizi ileriye taşıyan kanatlarsınız. Orhan o kanatlardan biri nedir? Nizami dünya meselesidir baba. Alaaddin o kanadın öbür tarafı nedir diye soruyor. Allah dünya babasıdır. Mazlumların tek laneti kalma yarasıdır. zalimlerin sesinde solacağız. Zamanımız bitmeyecek, savaşımız bitmeyecek. hayallerimize ulaşana kadar tüm hızıyla süren.

Kuruluş Osman 90. bölüm fragmanı nasıl izlenir?

Kuruluş Osman’ın 90. bölümü 13 Nisan’da saat 20.10’de ekrana gelecek. Daha sonra altyazılar İngilizce, Urduca, Hintçe ve diğer dillerde mevcut olacaktır. Kuruluş Osman’ın her biri çok ilginç ve eğer Türkçe bilmiyorsanız kendi dilinizde altyazılı olacak, buradan kolayca görebilirsiniz.

Bakalım her bölümü nasıl izleyeceksiniz.Ayrıca her bölümü online olarak kolayca indirebilirsiniz. Her bölümün nasıl indirileceği aşağıdaki linkte verilmiştir, bu linke girerek kolayca indirebilir ve herhangi bir arabelleğe almadan kolayca izleyebilirsiniz.

Bakalım bir sonraki bölümde neler olacak, aşağıda kapsamlı bir fikir verilmiş.

Ünlü oyuncu Murat Serejali’nin dizinin kadrosuna katılmasıyla dizinin kadrosu genişledi. Osman’ın yakın arkadaşlarından Saltuk Koyu şehit oldu. Benzer şekilde, Cornela öldü. Tüm bu yaşananların ardından izleyicilerin gözü yeni bölüme çevrildi. Peki Vakıf, Osman’ın 90. bölüm fragmanı yayınladı mı? Ayrıntıları görmek için buraya tıklayın.

Kuruluş Osman 90. Sezon 3. Bölüm ATV Online Video

Her çarşamba akşamı Türkiye saati ile 20:10’de ATV’de izleyiciyle buluşan Osman’ın yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Osman 90. bölüm fragmanını izlemek isteyenler sitemizden internetten araştırma yapsınlar.

Kuruluş Osman 90. yeni bölüm fragmanını yayınladı mı?

Takipçilerinin merakla beklediği Kuruluş Osman’ın 90. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanı yayınladığınız sayfamızda görebilirsiniz.

Vakıf Osman Bölüm 89 Osman Bay, Usta Arias ile Karşılaştı Cornelia öldü ve maskesi ortaya çıktı.

Malhun Hatun ve Bala Hatun, Cornelia’nın Anna Selkan’ı koruyormuş gibi yaparak kendini kurtarmaya çalıştığını anlar. Artık Cornelius’un ihaneti kanıtlanmıştır.

Osman Bay Nikola’yı yakalayabilecek mi?

Osman, Birkin ve İbrahim Fakih rollerinde maske takan Bay Usta Arias ile karşı karşıya geldi. İvaz Körfezi ve Umer Körfezi’nin ölümleriyle ilgili şüphelerini dile getirdi. Osman Bay görünmez düşmanıyla uğraşırken,

İngol zaferi için hazırlıklarına devam etti. Bakışlarını Nicola’dan ayırmamaya kararlıdır. Osman Bay Nikola’yı vurdu.

İnegöl kazanana kadar Osman mücadelesine devam edecek. Ingol’ün zaferinin önündeki en büyük engel Usta Arias’tı. Osman Bay, bu engeli aşmak için Arias Usta’nın canını aldı.

Kuruluş: Osman 3. Sezon 89. Bölüm İzlenme Süresi

20:10 Türkiye saati
Türkmenistan saat 10’da
Kazakistan 23:00
Pakistan saati 22:00
22:6 Hindistan saati
Bangladeş saati saat 11

Kuruluş Osman 90.Bölüm Fragmanı video

Watch Online Live

Kuruluş Osman HD Online İzle Kuruluş Osman’ın her bölümünü online olarak HD formatında 90.bölüm olarak izleyebilirsiniz.Aynı şekilde HD YouTube izleyebilir ve ayrıca aşağıda link şeklinde verdiğimiz Netflix’i çeşitli şekillerde online olarak indirebilirsiniz. Polis Osman’ın 90. bölümünü ücretsiz olarak indirerek nasıl kolayca izleyebileceğinizi görelim.Sonraki bölümlerin keyfini çıkarın.

Kuruluş: Osman (3. sezon) Konusu

Mehmet Bozdağ tarafından kurulan ve başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kurulas: Osman, bir Türk tarihi drama televizyon dizisidir. Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu I. Osman’ın hayatını konu alıyor.

TV şovu Osman Gazi’nin iç ve dış mücadelelerini ve Osmanlı İmparatorluğu’nu nasıl kurduğunu ve kontrol ettiğini anlatıyor. Bizans ve Moğol hanedanına karşı verdiği mücadelenin ve Ram Sultanlığından Bizans ve Moğol imparatorluklarına karşı durabilen ve Türklere saygı duyan egemen bir devleti nasıl kurabildiğinin bir resmidir.

Osman’ın karakteri, arayışında birçok düşman ve hainle karşı karşıyadır ve gösteri, sadık arkadaşları, ailesi ve arkadaşlarının yardımıyla bu engelleri nasıl aştığını ve görevini nasıl yerine getirdiğini göstermektedir.

İlgili Bağlantıya Bakın ….

Kuruluş Osman 89 yaşındaki erkek [3 yaşındaki m ATvsüm] ATV onlaýn videosyny görüň biz türkmenleri, urdu subtitrlerini göçürip alyň

Kurulus Osman 89 3. Sezon 3. Bölüm ATV Watch Online Video & Download Urdu, English, Hindi Subtitle

Kuruluş Osman 89 Bölüm (Season 3) Online Video İzle & İndir HD Urduca, İngilizce, Hintçe Altyazı

Kuruluş Osman 89 b (lüm 3) canli izle ATV Fragmanı Online Video İzle & İndir Urduca, İngilizce, Hintçe Altyazı