Kuruluş Osman 92 Bölüm Özet Online video izle Download

Kuruluş Osman 92 Bölüm Fragmanı Sezon 3 Bu Gece Yayın Videosu Fragmanını İzle ATV İzle Bu Online Videoyu İzle Ve İndir, Urduca, İngilizce, Hindi, Turkmen Altyazılı. Kuruluş Osman 92 bölüm birlikte.

Kuruluş Osman 92. Bölüm Fragmanı Yeni bölüm Çarşamba 20:45’da atv’de!

Tonight  Live watching online

Download video online Click Here

Kuruluş Osman’ın gelecek 92. bölümünde zafer için bir adım daha atıldığı görülecektir. Bu bölümde İbrahim Faqih öldürülecek. Osman’a teslim edilmiştir.

“Yüzünü göstermeye korkarsın da benim gazabımdan mı korkmazsın!”
Kuruluş Osman 92. Bölüm 2. Fragmanı
Özetsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.45’te atv’de!

Kuruluş Osman 92 Bölüm Fragmanı 2

Bakalım Kuruluş Osman’ın 92.bölümünde neler olacak. Osman Bay, İnhisar’ı İnigöl’den önce ilk hedef olarak belirler. Kuruluş Osman 92. yeni bölüm fragmanı Çarşamba akşamı 20.45’te ATV’de! Easyway çevrimiçi akışını 27 Nisan 2022’de 20:45’te ATV’de izleyin İndir.

Maske takıyordu ve Osman Bay onu yakalamaya çalışıyordu ve sonunda onu yakaladı. Nikola zaten tutuklanmış Osman, Bay ile savaşmaya hazır ve Osman zaten kilitli ve Osman’ın şimdi Ingle’ı kazanması bekleniyor.

Kuruluş Osman 92 Bölüm Live Watch

Bir sonraki bölümde yeni hedeflerle ilerleyecekler. Bakalım 92. bölümde Osman’ın başına neler gelecek. Osman’ın annesi Selcan tamamlanacak. Şimdi herkes yas tutuyor.

Canlı İzle

 

Kuruluş Osman’ın 92 bölümü, son cildinde Belize’deki zaferinden önce Osman’ı çok ilginç hale getirdi ve Aktaimur’un gelişi Gündüz’ün oğlu.

Taylor’ın Nikla’yı yakalaması diziye yeni bir boyut katıyor. Herkes bir sonraki bölümde İngul’un kaleyi fethedeceğini ve Nicholas’ı veya İbrahim’i öldüreceğini düşünüyor.

Yeni do’da uzun bir yol kat edecek.

Selcan’ın yaşı yükseldi, sağlığı da bozuldu. Günlerinin sayılı olduğunu anlamıştı. Osman ve Kayı aşiretinin Bilicek Kalesi’ni aldıktan sonra galip geldikleri gün Selcan Hatun, ailesi ve aşiretiyle çevrili olarak Osman’ın kollarında can verir. Son nefeslerinde Orhan ve Alaeddin’e her zaman birbirlerine destek olacaklarına dair söz verdirir.

Kurulus: Osman Episode 92 Urdu اسٹیبلشمنٹ عثمان قسط 92 کا ٹریلر

“اندر پیدائش ہے! بلا کو چھوڑو میری ماں! مجھے لے چلو چلو!”

نئی ایپی سوڈ بدھ کو 20.45 بجے ATV پر ہے!

The Prime Minister of the Islamic Republic of Pakistan Imran Khan praised the event and recommended that people watch it. Officially, the series is now being aired on various TV channels dubbed in Urdu, Hindi, Arabic and English.

اسلامی جمہوریہ پاکستان کے وزیر اعظم عمران خان نے اس تقریب کی تعریف کی اور لوگوں کو اسے دیکھنے کی سفارش کی۔ سرکاری طور پر یہ سلسلہ اب مختلف ٹی وی چینلز پر اردو، ہندی، عربی اور انگریزی میں ڈب کیا جا رہا ہے۔

We are currently working on the 92 episode of Season 3 and its trailer will be released soon.

Live Streaming

Nikola kaçabilecek mi?

Fikir, İbrahim’in öldürüleceği ve Nicola’nın Barking’in yardımıyla kaçmış olabileceğidir. İkisi de Osman’ın iki oğlu Alaeddin ve Orhan’ı öldürmeye çalıştılar ama başaramadılar, şimdi esirler.

Son bölümde ise Kuşes’i Şeyh Adebali ile birleştirmenin yeni fikirler doğurduğu görülüyor. Cushes şimdi yaraladığım adamın bugün bana hizmet ettiğini düşünüyor. yastıklar. Ne çok yakında Müslüman olacak ve

Yine Alauddin ve Orhan’ın şehzadeler olarak anıldığı görülüyor, bu ikisinden biri Osman imparatorluğunun halefi olacak.

Ancak bilinen, Orhan’ın Osman İmparatorluğu’nun hükümdarı olacağıdır. Bakalım 92. bölümde neler göreceğiz.