Kuruluş Osman Bölüm 98 atv son bölüm izle Video Watch Download

Yenişehir’de İslam bayrağını dalgalandıracağız! – Kuruluş Osman 98, “Alpler! Newtown’u ele geçiriyoruz! “Kuruluş Osman sezon finali ile Çarşamba 20.00’de ATV’de! 98. Bölüm fragmanını şimdi izle ve indir.
Kuruluş Osman 98. Bölüm Final Fragmanı⁣ Yeni bölüm Çarşamba 20.00’de atv’de!⁣ Video Watch Now

Üçüncü sezon reytinglerinde üst sıralarda yer alan ve izleyicilerden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’ gelecek sezonun son bölümüyle Çarşamba akşamı 20.00’de final yapacak.

Finally Osman Bey is Victory & celebrating the conquest of Yenişehir 

Watch Kuruluş Osman series with the speed of Türk Telekom Fiber. Season finale Wednesday at 20.00 on atv!

Kurulus Osman 98 Episode Final Watch Now

Let’s not see what new game Romanus is playing, what Osman Bay can do to keep Romanus locked up.

Watch Kurulus Osman 98 Online Video and Download HD Urdu, Hindi, English, Turkmen Subtitles, Kurulus Osman 98 Episode Season 3 World Wide Online Full Episode has already been released and Kurulus Osman Episode 98 will air. Let’s see how you look at each episode

“الپس! ہم Yenişehir لے جائیں گے!” Kurulus Osman بدھ کو 20.00 بجے سیزن کے اختتام کے ساتھ ATV پر ہوں گے!

Watching 98 Video & Download Click Here

‘Kuruluş Osman’ 98. Bölüm Fragmanı Videosu

Fragman 2 bugün çıktı. Bir önceki fragmandan anlaşılıyor ki bu fragmanda çok şey yaşanacak, Osman kısa süre sonra ölecek. Romalılar bu savaşı kazanacak. Bu yazıda bu savaşta neler olacağına dair bir fikir edineceksiniz.

Kuruluş Osman 96. bölüm özetini izle

Osman Bay’in hedefi artık Yenişehir. Yenişehir, Bala, Malhun, Aye, Aigül Hatunlar ve kız kardeşler, Osman Körfezi ve Alpleri’nin kuşatması sırasında boş durmayacaklar.

Zaten kılık değiştirerek kaleye giren Hatula, düşmanı içeriden yıkmak için düşmanla kıyasıya bir savaşa girecekti.

 Kuruluş Osman 98. bölümde Yenişehir’de zafere ulaştı

Osman Bay ve Alpleri Yenişehir’e girer ve Romanos’u cezalandırır. Yenişehir’in Osman Körfezi tarafından fethi, Bithynia ve Konya’da birçok engeli ortaya çıkaracaktır.

Ancak bu engel Romalıların eline geçecek olan Auburn Abdal, Demirsi Davud ve Akka Darwish tarafından içeriden aşılacaktır. Romanos, Osman Bay’in oyununu çözmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kumaral Abdal, Aka Derviş ve Demirsi Davud, Romanos’un zulmüne dayanabilecek mi? Bala, Malhun ve diğer filler onları kurtarabilecek mi?

Romanos güçleri Auburn Abdal, Demirsi Davud ve Akka Darvish K’ya işkence yapacak. Bala, Malhun ve diğer Hatunların yapacağı şey Auburn Abdal, Demirsi Davud ve Akka Darvish’i kurtarmaya çalışmak olacak.

Osman Bay, kapısına yaslandığı Yenişehir’de sert bir direnişle karşılaşır. Osman Bay, Yenişehi’nin zaferi için bileğinin gücü kadar zekasından da bahseder.

Osman Bay’in zekice planı ne? Sonunda Kayı, Yenişehir Alpleri’nin kapılarına ulaştı.

Olanlara şaşıran Romanos ve askerleri kirli bir oyun oynamaya çalışır.

Kurulus Osman 98 Episode Watch Now

Kuruluş Osman 98 Blacksmith David End

Savaşın en zor anında, Demirci David, hayatı pahasına, Kai bayrağının dalgalanabilmesi için kendini ileri itti. David Blacksmith kurtulabilecek mi?

Osman Körfezi ve Alpler Yenişehi’yi işgal ediyor. Romanos ile savaşan Osman Bay, başını alır ve cezasını keser.

Bu yeni bir zafer ama Yenişehir, Osman Körfezi halkı için yeni bir sorun olacak mı?

Yenişehe’nin Osman Bay tarafından fethi, Bithynia’da etkili bir güç olduğu anlamına gelecektir. Osman Bay’in art arda kazandığı zaferler Konya’da nasıl yankılanacak?