Kuruluş Osman 135 Bölüm videosunu HD İzle

ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi 135. bölümüyle izleyicilerle buluştu. Geçtiğimiz sezon yayınlanan “Kuruluş Osman 135. Bölüm Full İzle, Kuruluş Osman Bu Akşam ATV’de İzle. Kuruluş Osman Yeni Bölüm 135″ ile takipçilerinin övgüsünü kazanan dizinin merakla beklenen son bölümü için arama motorunda arama yapanlar ” Osman dizisinin 135. bölümünün her anını buradan online olarak izleyebilirsiniz. Bakalım yeni bölümde neler olacak buradan.

Kuruluş Osman 135 Bölüm Watch Now

Osman Bey’in Moğollara karşı eylemi nedir?

Olkaytu Han’ın veziri Uçlar’a geldi. Yakup Bey’den Konya’nın ödediği haraç ister. Dayanışma için bu altını Osman Bey bizzat ödeyecekti. Yine de Osman Bey’i anlatan bir şey var. Yakup Bey’den savaşçıları toplayıp askeri bir güç oluşturmasını istedi. Osman Bey’in Moğollara karşı öncelikli kaygısı neydi?

Kuruluş Osman 135 Bölüm HD Video 

Osman Bay alınan kaderden sonra nasıl bir değerlendirme yapabilir?

Osman Bey, Yenisehi’nin sarayına yapılan saldırının ardından çok daha saldırgan hale geldi. Asla ağlamayacak veya durmayacak. Bunu yapan insan hem maliyeti çözecek, hem de başarıda durmayacaktır. Ancak Osman Bey de servetin alındığını keşfetti. Osman Bey Moğolların kehanet yapmasını nasıl değerlendirecektir?

Kadınlar arasında işler karışıyor!

Yakup Bey, Yenisehi’nin saldırısını öğrenir ve kısa sürede iyileşmesi için ona eşlik eder. Malhun Hatun, Sadet Hatun’a dişlerini göstermeye devam etti. Bala Hatun’un da tartışmaya katılmasıyla işler iyiye gider. Kadınlara yönelik baskı nerede bitecek?

 

Sadet Hatun’un Yeni Amacı: Holofira!

Sadet Hatun’un gözleri Halfira’dadır. Holfira’yı Mehmet’le evlendirerek Orhan için felaket bir anlaşma yapmak ister. Mehmet ve Holofira’yı hangi kılıkta birleştirecek? Malhun Hatun ve Orhan Bey’in lüks çarşılarında Holfira’yı görseniz tepkiniz ne olur?

Full HD Video Kurulus Osman Episode 135 Watch Now

Sadet Hatun amacına ulaşabilecek mi?

Sadet Hatun, Gonka’yı Bala Hatun’u görmesi için Sogu’ya gönderir. Sadet Hatun’un motivasyonu ne?

Bala Hatun çocuğuna nasıl yardım edecek?

Bala Hatun, Alauddin ve Gonka’nın sorununu Fatma Hatun’dan öğrenir. Fatma’ya göre Alaüddin Bey Gonka, Hatun’a aşıktır. Bala Hatun bunun bir tuzak olabileceğini düşünüyor. Bala Hatun çocuğuna nasıl yardım edecek? Bunun Gonka için anlamı ne olacak?

Boran Körfezi ile Surcut!

Serkut, Boran’ın fiziksel sorunlarına yeni bir bakış açısı kazandırdı. Boran’ın durumu kritik. Sarkoot onu görmeye gider. Serkute ile Osman Körfezi ve Alpler arasındaki buzlar yumuşayacak mı?

Bayındır Bey’in işi bitti mi?

Orhan Bey talih peşindedir. Kader Bayındır Bey’in yerinde bulunur. Bayındır Bey, altınları alıp Alpleri katletmenin asıl suçlusu olarak görülüyor. Bayındır Bey’in suikastına ilişkin bildiri yayımlanır. Bayındır Bey’in masumiyeti ispat edilebilecek mi?

Söğüt’te yangın!

Ache Gera endişeli. Söğüt’ü kana bulayacak. Ace Gera’nın adamları ateşi yaktı. Alaüddin Bey ve Bala Hatun bu yangını söndürebilecekler mi?

Osman Bey Moğol zulmünden kurtulabilecek mi?

Moğollara ödeme yapmaya giden Osman Bey, beklemediği bir şey yaşar. Moğol idarecisi altını alacaktı ama kesinlikle Osman Bey’e göndermeyecekti. Osman Bey Moğolların elinden kaçabilecek mi?