Kuruluş Osman (4. sezon) 99. bölümüyle 5 Ekim 2022

Kuruluş Osman’ın 4. sezonunun çok yakında başlayacağını duyurmaktan çok mutluyum. Kuruluş Osman 4. Sezonunun ne zaman başlayacağı şimdiden açıklandı Pakistan, Bangladeş, Hindistan ve Türkmenistan halkı 4. Sezonun yeni bölümünü heyecanla bekliyor.  Yeni düşman, aynı kararlılık! Osman Bey’in hedefi imparatorluk… Gerilim devam ediyor. 4. yeni sezon 99. yeni bölüm Çarşamba 20.00’de ATV’de!

Kuruluş Osman 4. Sezon 1. Tanıtımı Bu Akşam Yayında!

Everyone read script for Tonight Season 4. 1st Premier Trailer Watch

Kuruluş Osman 4. Sezon Watch New Video

Kurulus Osman: Kömür siyah gözleriyle özgürlüğe ateş açacak. Adı Artiaul Gazi’nin oğlu Osman’dı … onu karanlıkta yönlendiren “aşk” idi … Kan ve gözyaşlarına batırılmış, gökyüzündeki meyveler gibi kesilmiş; Yedi cennet, yedi dünyayı, dağları ve denizi “aşk” ile geçecek bir ulus hayal etti. Osman Ghazi gücünü kılıcından değil, adaletle “aşktan” boyadı; Adını, bağımsızlıkla köleliğe direnen tarihin en büyük imparatorluğuna verdi.

“Have a good and fruitful week” Kurulus Family

Kurulus Osman season 4 trailar was supposed to be released on Saturday, but due to the delay in the shooting of some scenes, the trailer was not released! Will notify if there is any update. Photo – From the shooting spot of season 4.

“The enemy is different. Their weapons are also different, but I will destroy them!”

‘Kurulus Osman’ will bring the frightening struggle of Osman Bey, who has turned his direction to Bursa and Istanbul in a way that will change the rules of the game in the fourth season. Episode 99 Watch Now.

ATV Kuruluş Osman 99.Bölüm HD Video

Sezon 4 Episode 99 atv Watching Live

Today we had the honor of hosting Queen Azizah Aminah and Princess Afzan Aminah and Jihan Azizah of Malaysia on Kurulus Osman’s platform, who love and follow our series so much. Shooting has started next October 05th 99th new episode Kuruls Osman 04 is starting.

Kuruluş Osman Sezon 4 Shooting Set Trailer Inaugurate by Malaysia Queen 2022

National Dream Legends digital broadcast in 41 countries. kurulus Osman has managed to enter the hearts of millions across geographies, his comeback will be great.

Osman will impress in his 4th season. Kurus Osman, who finished the season at the top of the rating, will keep Turkey on the screens in the new season. Those staying at Kurulus Osman 4

Burak Ozcivit
Star Cagri Atixoy
OJ Terror

Kuruluş Osman 4. Sezon Programı

Kuruluş Osman’ın 99. bölümü 7 Eylül 2022 Çarşamba akşamı 20.00’de ekrana gelecek. Ancak 4. sezon 99. bölümle başlayacak. Daha önce, 3. sezon 96. bölümde sona erdi. Sezon 4, birkaç gün arayla yeni bir şekilde başlıyor. Bu sezon 14 Haziran 2023’te sona erecek ve Kuruluş Osman 137. bölümle sona erecek. Kuruluş Osman’ın 4. sezonunda toplam 35 bölüm olacak.

National Dream Legends digital broadcast in 41 countries Tashah Osman has managed to enter the hearts of millions across geographies, his comeback will be great. Osman will impress in his 4th season. Kurus Osman, who finished the season at the top of the rating, will keep Turkey on the screens in the new season. Those staying at Kurulus Osman 4 Burak Ozcivit Star Cagri Atixoy OJ Terror

Yeni sezonda kimler görünecek

Finally Orhan Bey is coming for Bosra celebration 
Kuruluş Osman (Sezon 4), Türk yapımı televizyon dizisi Kuruluş Osman’ın dördüncü sezonudur. Bu sezon kimin oynayacağını bilemeyiz.

Dizinin yeni sezonunun kadrosunda Serhat Kılıç (Mikhael Kosses), Rüzgar Aksoy (Turgut Bey), Yıldıray Şahinler (Rogatus Laskaris) ve diğer oyuncular yer alıyor. Ayrıca dizinin bu sezonunda Maruf Otajonov (Geyhatu) ve Şener Savaş (Sultan Mesut; konuk oyuncu) kadroya yeniden giriyor.

kurulus osman season 4 trailer

Watching under this link for kurulus osman New episode Season 4, already 15 June 2022 has complete season 3 with 98 episode.

Discover short videos related to kurulus osman season 4 trailer online Youtube. Explore the latest videos from hashtags:kurulus osman season 4 trailer, kurulus osman season, osmanseason4, kurulus osman season 4 trailer, season 4 trailer , kurulus osman season 4 new trailer, seson 4 trailer, kurulus osman season 4 Gellary, onman 4 trailer,

Kurulus Osman سیزن 4 نئی قسط 99 اردو سب ٹائٹلز!

الپس! ہم بصرہ لے جائیں گے! کرولس عثمان بدھ کو 20.00 بجے سیزن 4 کی نئی قسط 99 کے ساتھ ATV پر ہوں گے!

New Episode 99 atv Watching Video

“Alplar! Bosra alacağız!” Kuruluş Osman sezon New Çarşamba 20.00’de atv’de!

Kuruluş Osman 3. sezonun son bölümüdür.

Osman Bay, Diego ve lider Anselmo’nun da aralarında bulunduğu Katalan bir şirketin yardım ettiği eski düşmanı Tekfur Aya Nikola ile bir kez daha kan davasına bulaşıyor. Osman Bay sonunda Katalanları yenmeyi başardı. Tekfur, [Mikhail Kosses’in ablasının] Turgut Koyu’na aşık olup olmadığını görmek için Nicola Marie ile evlenmek ister. İttifaktan zorla kaçtı ve kısa süre sonra kardeşinin kutsamasıyla Turgut Beck ile evlendi.

Daha sonra Osman Bay ve Bala Hatun, Alauddin Ali adında bir erkek çocuğu kutsadı. Bu mutlu günü kutlamak için büyük bir ziyafet düzenlendi. Bu arada Osman ve Alpleri, hem Alemşah’ı hem de Gehatu’yu yaptıklarından sorumlu tutmak için kabilelerine getirdiler ve Alemşah, Sultan Mesud’un onaylamamasına rağmen Osman tarafından idam edildi.

Kurulus Osman Episode 98 Season 3 Watching Video

Daha sonra Turgut Koyu’nun hamile eşi Maryam Hatun (Marie) zehirlenerek öldü ve Gündüz Koyu için zan altında kaldı. Kardeşinin masumiyetini kanıtlamak için halkına zarar vermeye kararlı olan Osman, yeni bir düşman ve gelecekteki bir devlet kurma planları karşısında birçok engelle karşılaştı. İngöl ve Yenişehir’i başarıyla fethetti, ancak ağabeyi Gündüz, üvey annesi Selkan ve kuzeni Aygül de dahil olmak üzere yakınları arasında trajik bir şekilde şehit oldu.